facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
FLORYA Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Hizmetinde 15 Yılın
Deneyimi ile FLORYA Nakliyat
FLORYA Evden Eve Nakliye Fiyatları
Evden Eve Nakliyat ücretlerini birde FLORYA Nakliyattan isteyin. En kaliteli hizmeti sizlere çok uygun bir bütçe ile veriyoruz.
Eşyalarınızın değerinin farkındayız. Bu yüzden onların paketleme, ambalajlama, demonte ve monte işlemlerini konusunda uzman ekiplerimiz yapar.
FLORYA Evden Eve Ucuz Taşınma
Taşınmanın başlı başına bir sorun olduğunu biliyoruz. Bu konuda uzman ekibimiz ile sizlere en uygun ücretle kaliteli işçilik vaadediyoruz.
Taşınmak gözünüzde büyük bir sorun mu?
Üzülmeyin FLORYA NAKLİYAT'ta size göre de bir çözüm var.

FLORYA Ucuz Evden Eve Nakliyat

TAŞINMA işleminize uygun şartları sağlamanız sizin taşınma sürenizi dahada kısaltacaktır. Evden eve taşınma stresini siz değerli müşterilerimize yaşatmamak adına en uygun taşınma planı oluşturuyoruz. Yapılan plan doğrultusunda sorunsuz ve hızlıca taşınabileceğinizi unutmayın. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere Ortalama bir Nakliye için geçirmeniz gereken ( Tahmini ) Zamanınız hakkında biraz bilgi vermek isteriz. Nakliyedeki süreyi belirleyen Ana Etkenler :

1- İki Ev arası Km.

2- Eşya Miktarınız

3- Montaj Yapılacak Eşya Sayısı

4- Önceden Yapılan Kolileme

5- İki Evdeki Kat Durumları

6- Yüksek Katlarda Asansör Ölçüsü

7- Yol Durumu, Saati ( Mecidiyeköy + Avcılar Gün içi ve İş Çıkışı saatleri arasında 2 saat oynar )

8- Bina Önlerine Nakliye Aracının Yanaşamaması Durumları

Yukarıda verilen bilgilerde Evinizin Kaç Saatte Taşınacağına ve bunları belirleyen etkenlerden Bahsettik. Örnek tablodan ve yukarıdaki bilgilerden sizlerde kendi taşınmanızın ortalama ne kadar süreceğini hesaplayabilir Nakliye esnasında ayırmanız gereken süre hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Programlı olmak Size " Zaman " Kazandıracaktır.

FLORYA Kamyon & Kamyonet Kiralama Sembolik Ücretleri

Açıklama Araç Kasa Ölçüsü Verilen Personel Sayısı Saatlik Ücret
1+1 Evler İçin 4 Metre 3 Kişi 140 TL
2+1 Evler İçin 5 Metre 4 Kişi 180 TL
3+1 Evler İçin 6.5 Metre 5 Kişi 250 TL
4+1 Evler İçin 7.5 Metre 6 Kişi 300 TL
Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat
Bayrampaşa Nakliyat siz değerli müşterilerine kusursuz işçiliği en uygun nakliye fiyatları ile sunmaktadır. Size özel nakliye program ve fiyatlarımız için iletişime...
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Beylikdüzü Nakliyat eşyalanızı güvenle taşır. Size özen evden eve nakliyat ücretleri taşınma masraflarınızı en aza indirip, sizlere taşınma stresi yaşatmaz. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Beşiktaş Evden Eve Nakliyat
Beşiktaş Nakliyat Beşiktaş bölgesinde evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliye gibi hizmetleri sizlere en uygun nakliye ücretleri ile sunmaktadır. Güvenli taşıma ilkesi ile...
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
Bahçelievler Nakliyat Bahçelievler'de evden eve nakliyat, işyeri taşıma, ürün taşıma ve günlük kamyonet kiralama gibi hizmetleri ucuz fiyatlardan sizlere sunmaktadır.
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Halkalı Nakliyat Halkalı bölgesinde yoğun bir şekilde evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerine devam etmekte olup siz değerli müşterilerine en uygun fiyatları vermektedir.
FLORYA Evden Eve Taşıma Süresi
Taşınma işlemindeki aksaklıklar neden kaynaklanır? Hızlı bir taşınma için hangi şartların sağlanmış olması gerek. Dilerseniz bunların hepsini bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
Nakliye Ekstra Ücretler Tablosu
Evden eve taşınma yada ofisten ofise taşınma işlemi sonucunda karşılaşabileceğiniz ekstra masraflar ne için çıkar? Ekstra nakliye ücretlerini önlemek için neler yapılabilir?
FLORYA Evden Eve Nakliye Araçları
Eşyalarınızın çokluğu ve boyutlarına göre özel eşya taşıma amaçlı dizayn edilmiş nakliye araçlarımız ile taşınma işleminiz 1 seferde gerçekleşir. Bunun için uygun araç seçimi çok önemli.
Ara
Teklif Al