facebook google youtube twitter
Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
FLORYA Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Hizmetinde 15 Yılın
Deneyimi ile FLORYA Nakliyat
FLORYA Evden Eve Nakliye Fiyatları
Evden Eve Nakliyat ücretlerini birde FLORYA Nakliyattan isteyin. En kaliteli hizmeti sizlere çok uygun bir bütçe ile veriyoruz.
Eşyalarınızın değerinin farkındayız. Bu yüzden onların paketleme, ambalajlama, demonte ve monte işlemlerini konusunda uzman ekiplerimiz yapar.
FLORYA Evden Eve Ucuz Taşınma
Taşınmanın başlı başına bir sorun olduğunu biliyoruz. Bu konuda uzman ekibimiz ile sizlere en uygun ücretle kaliteli işçilik vaadediyoruz.
Taşınmak gözünüzde büyük bir sorun mu?
Üzülmeyin FLORYA NAKLİYAT'ta size göre de bir çözüm var.

Şenlikköy Evden Eve Nakliyat

FLORYA bölgesinde hizmet verdiğimiz evden eve taşıma, kurumsal nakliye ve ofisten ofise taşıma hizmetleri gibi faaliyetlerimizde siz değerli müşterilerimizin eşyalarının sigortalı olabileceği hakkında açıklamalarda bulunma gereği duyduk. Eşya Sigortası hakkındaki bize gelen bazı soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Nakliye hizmetlerimizde önceliğimiz Can ve Mal güvenliği olup sizlere sigortalı taşımacılık ve sigortalı nakliyat hizmetleri veriyoruz.

Nakliye firmamızda gelen sorunların büyük oranına sahip olan "Eşyalarım Sigortalımı Taşınıyor" sorusuna cevap verelim. Evet Emtia Poliçesi diye geçen bir Sigorta Çeşidi var Lakin çok dar kapsamlı Şirket olarak isteğe bağlı kullanıyoruz.

Emtia Poliçesi Nedir : Yapılan sigorta sadece Yükünüz araca yüklendikten ve inene kadar olan süre zarfında başına gelebilicek doğal sebeblerden ötürü karşılama yapar örnek olarak : Sel, Afet, Deprem, Kaza, Yangın, Vs.

Önemle şunu diyebilirizki Ülkemizin hiçbir yerinde taşınma esnasında oluşan kırık çizikleri Karşılayan hiçbir sigorta kurumu bulunmamaktadır.Örneğin Taşınma esnasında Tv düştü ve kırıldı bunu hiç bir sigorta şirketinin yapacağı poliçe kapsamamaktadır. Bir çok işgüzar Nakliye Şirketi Tüm eşylarınızı Sigortalatıyoruz deyip güven telkin ederek haksız kazanç adı altında insanları mağdur etmektedir.

Yapılan Emtia Poliçesinin önemli kılan Şehirlerarası taşınmalarında Risk oranı yüksek ve şirket olarak önermekteyiz.Emtia Poliçesinin Geçerli olabilmesi için gereken şartlar, Müşteri İsim Soyisim, Araç Plaka ,Ve Ruhsat, Aracın Geçerli Muayanesi, Ve En Önemlisi Taşıtılan yük için +KDV Olarak Fatura Düzenlenmesi

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat
Bayrampaşa Nakliyat siz değerli müşterilerine kusursuz işçiliği en uygun nakliye fiyatları ile sunmaktadır. Size özel nakliye program ve fiyatlarımız için iletişime...
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Beylikdüzü Nakliyat eşyalanızı güvenle taşır. Size özen evden eve nakliyat ücretleri taşınma masraflarınızı en aza indirip, sizlere taşınma stresi yaşatmaz. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Beşiktaş Evden Eve Nakliyat
Beşiktaş Nakliyat Beşiktaş bölgesinde evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliye gibi hizmetleri sizlere en uygun nakliye ücretleri ile sunmaktadır. Güvenli taşıma ilkesi ile...
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
Bahçelievler Nakliyat Bahçelievler'de evden eve nakliyat, işyeri taşıma, ürün taşıma ve günlük kamyonet kiralama gibi hizmetleri ucuz fiyatlardan sizlere sunmaktadır.
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Halkalı Nakliyat Halkalı bölgesinde yoğun bir şekilde evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerine devam etmekte olup siz değerli müşterilerine en uygun fiyatları vermektedir.
FLORYA Evden Eve Taşıma Süresi
Taşınma işlemindeki aksaklıklar neden kaynaklanır? Hızlı bir taşınma için hangi şartların sağlanmış olması gerek. Dilerseniz bunların hepsini bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
Nakliye Ekstra Ücretler Tablosu
Evden eve taşınma yada ofisten ofise taşınma işlemi sonucunda karşılaşabileceğiniz ekstra masraflar ne için çıkar? Ekstra nakliye ücretlerini önlemek için neler yapılabilir?
FLORYA Evden Eve Nakliye Araçları
Eşyalarınızın çokluğu ve boyutlarına göre özel eşya taşıma amaçlı dizayn edilmiş nakliye araçlarımız ile taşınma işleminiz 1 seferde gerçekleşir. Bunun için uygun araç seçimi çok önemli.
Ara
Teklif Al