Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
HALKALI Evden Eve Nakliyat
Florya Ev Taşıma Şirketi

Florya ev taşıma şirketi olarak kendimize güveniyoruz…

Florya ev taşıma şirketi olarak kendimize güvenmekteyiz. Çünkü; bu sektörde 15 yıllık deneyimiz olup müşteri memnuniyetine önem vererek sorunsuz bir hizmet gerçekleştiririz. Taşıma olmadan bir gün önce araçlarımız deneyimli personellerimizle tüm bakımını yaptırıp temiz bir şekilde sizlere hazır hale getiririz. Taşımada eşyalarınıza zarar gelmemesi için tek kullanımlık ve kaliteli ambalajlama, patpat, streç film, paketleme ve kolilerimiz ile tüm eşyalarınızı önceden ambajlayıp sonra taşırız. Aracımızda eşyalarınızın dökülmemesi kırılmaması için ilk önce düzenli olarak yerleştirip sonrada birbirine bağlayarak gelebilecek sorunları önleriz. Taşınma aynı gün içinde başlayıp aynı gün içindede bitmektedir. Yeni evinize taşınmada sizlerin gösterdiği yerlere eşyalarınız yerleştirilir. Tüm bunlara dikkat ederek sorunsuz bir taşıma için gerekli ne varsa önceden planlamasını yaparız.

Florya ev taşıma şirketimiz kalite ve titizliği bir prensip haline getirmiştir…
Florya ev taşıma şirketi  sizlere kaliteli ve titiz bir hizmet verir. Çünkü hayallerinizdeki gibi bir ev taşıma sağlar. Sizlere verdiğimiz söz öncelik olarak İstediğiniz gibi eşyalarınız taşınır. Bizimle paylaşacağınız gerekli tüm bilgilerin önceden planını yaparak sizleri pişman etmeyeceğimiz bir taşıma gerçekleştiriyoruz. Bir taşınmada önceden gerekli olan ne varsa Florya ev taşıma şirketinde bulabilirsiniz.

Ara
Teklif Al