Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
HALKALI Evden Eve Nakliyat
Florya Kaliteli Taşıma

Florya nakliyat ile eşyalarınız kaliteli bir hizmet ile taşınır….

Florya evden eve nakliyat yaptığımız hizmetimizde 15 yıldan beridir bu işi yapmaktayız. Florya kaliteli taşımacılık eşyalarınızı zarar vermeden kaliteli bir şekilde taşır. Eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesini engellemek için ambalajlama,paketleme,streç ve kolileri getirerek eşyalarınızı sağlamca paketlenir. Eşyalarınızın taşınmasında seçtiğiniz en uygun araç ile düzgün bir şekilde yerleştirilir. Yeni evinize taşınacak olan eşyalarınız aynı şekilde taşınarak istediğiniz yerlere yerleştirilir.

Florya nakliyat olarak bizleri tercih etmelisiniz. Çünkü….

Florya evden eve taşımacılık olarak ev taşıma konusunda en az 1 yıl deneyimli ekiplerimiz ve montaj konusunda 1 adet deneyimli ustamız ile her ekip içinde bulunmaktadır. Florya kaliteli taşıma sizlere ev taşıma konusunda profesyonel ekiplerin kaliteli işçiliği ile en ucuz kaliteli taşıma fiyatları sunmaktadır.

Evinizi taşıtmaya mı ihtiyacınız var? Kaliteli taşıma konusunda nakliyecilerden tereddüt mü ediyorsunuz? 

biz Florya evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin istekleri çok önemlidir. Kazanmış olduğumuz deneyimler ile güvenli taşımacılıkta ilk ön safhalarda yer almaktadır. Bizler kaliteli,güvenilir ,profesyonel ekiplerimiz ve uygun ücretler ile taşınmanızı gerçekleştiririz. Bizimle iletişim kurmak için iletişim bölümünden numaramız dan arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Ara
Teklif Al