Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
HALKALI Evden Eve Nakliyat
Florya Şehir İçi Nakliyat

Florya şehir içi nakliyat olarak verdiğimiz sözleri yerine getiririz.

Nakliye sektöründe 15 yıldan beridir faaliyet de bulunduğumuz işimiz taşımacılıkta deneyim kazanarak diğer nakliye şirketlerine nazaran ilerlemiş durumundayız. Bizim için sizlerin memnuniyeti önemlidir. Taşınma gerçekleşmeden önce anlaşmaya vardığımız konuları yerine getirmek bizim görevimizdir. Bunun için kaliteli ve profesyonel bir ekipler ile çalışmaktayız.

En ucuz ev taşıma FLORYA nakliye ile gerçekleştirilir.

Florya şehir içi taşımacılık sektöründe ilerlemiş olduğu deneyimleri ile diğer kuruşlara nazaran hem kaliteli bir iş yapmakta olup hemde en uygun ücretle sizleri memnun etmek öncelik olarak bizim görevlerimiz arasında gelmektedir.

Florya nakliye ve taşımacılık sektörü eşyalarınızı özverili bir şekilde taşır…

Taşınma sırasında ilk olarak dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususlar kısaca şöyledir…

-ilk önce taşınacak olan eşyalarınızın bilgisini konuştuktan sonra taşınma gününde gelen ekibimiz yanında ambalajlama, paketleme ve koliler ile eşyalarınızı sağlam bir şekilde işlemlerden geçirerek aracımıza taşınır.

-yeni evinize giden eşyalarınız sizlerin yardımıyla istediğiniz yerlere eşyalarınız yerleştirilir.

-taşınma işlemi bittikten sonra tekrar konuşularak anlaşılır.

İyi bir taşıma gerçekleştirmek istiyorsanız FLORYA evden eve nakliyeyi tercih ederek sizlerde taşınmada stressiz bir gün yaşarsınız.

Ara
Teklif Al