Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
HALKALI Evden Eve Nakliyat
Florya Şehirlerarası Nakliyat

Florya şehirlerarası nakliyat ile eşyalarınızı biz taşıyalım…

Florya şehirlerarası nakliyat eşyalarınıza bir plan çerçevesinde oluşturduğu deneyimli ekibimiz ile güvenli bir şekilde taşıma gerçekleştiriyoruz. Tek kullanımlık ambalajlama, patpat, streç film, paketleme ve kolileme yaptığımız taşınacak tüm eşyalarınıza bu işlemi uygulayarak eşyalarınız bizimle emin ellerdedir. Ayrıca anlaşmalı sigortalı şirketleriniz tarafından önceden sigortalanıp hiç bir şekilde sizleri zarara uğratmadan kaliteli bir taşımacılık gerçekleştiririz.

Şehirlerarası nakliyat ile araçlarımız hiç bir şekilde yolda kalmaz.

Deneyimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleşmeden araçlarımızın bakımı tam olarak yapılmaktadır. Araçlarımızın K1 VE K3 belgeleri tam olup eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. Ayrıca zorlu hava koşullarına (kar-yağmur) demeden bir ilden başka bir ile sizlere söz verdiğimiz gibi taşımacılık gerçekleştiririz. Taşınmada eşyalarınızın planını tutarak uygun araçlarımızı seçerek yanınıza gelmekteyiz.

Deneyimli kadromuz ile eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz…

Şehirlerarası taşımacılığı 15 yıldan beridir yapmakta olup 5 yıllık deneyimli,sorumluluk sahibi, güler yüzlü kadromuz ile uzun yıllardır çalışmaktayız. Birçok şehirlerarası taşımacılık gösterdiğimiz kurum ve kuruluşlarda yaptığımız sorunsuz eşya taşıma işini bizlere bol referanslar ile geri dönmektedir. Sizde deneyimli, işinde uzman kadromuz ve kaliteli bir hizmet ile şehirlerarası taşımacılık gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Sizlere sunacağımız eşya taşıma planı inceleyip ve deneyimli ekibimizi gözünüzle görerek hiç bir şekilde pişman olmayacağınızı düşünüyoruz.

Ara
Teklif Al