Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
HALKALI Evden Eve Nakliyat
İstanbul Florya Evden Eve Nakliyat

iSTANBUL FLORYA ilçesinde ikamet ettiğimiz nakliye ve taşımacılık sektöründe eskiden beridir yüksek kalite ve uygun fiyatlarla evden eve nakliyat hizmeti ile uğraşmaktayız. Sorunsuzca bir hizmet almanıza yardımcı olan taşımacılık konusunda deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte yeni evinize 2 saat içinde taşınmanız sağlanır.

İSTANBUL FLORYA semtinde sizlerde taşınmayı düşünüyorsanız tek yapmanız gereken bizleri arayıp detaylı olarak konuşmak.Daha sonra anlaşıldığı tarihte ücretsiz olarak evinize gelinip taşınacak olan eşyalarınıza deneymli ekip arkadaşarımız bakıp not alırlar. Oda sayınıza ve eşyalarınıza göre araç büyüklüğü belirlenir. Ayrıca eşyalarınız taşınmadan önce sigortalanır. Fiyat konusu ve yeni eve taşınılacağı saat tekrar konuşulup sözleşme ile sizlerle anlaşılır.

Taşınma gününüz geldiğinde ekip arkadaşlarımız sizleri arayarak verdiğiniz saatte seçtiğiniz araç ile gelirler. Eşyalarınızın ambalajlanması ve paketlenip kolilenmesi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız aracımıza taşınır. Taşıma işlemi bittikten sonra aracımız yeni eviniz için yola çıkar.

Yeni evinize gelindiğinde ise sizlerin belirleyeceği şekilde eşyalarınız dizayn edilir. Montajlanıcak olan eşyalarınız sağlam bir şekilde montaj edilir. Beyaz eşyalarınız deneyimli arkadaşlarla birlikte yerine konulup bağlanıp çalışır bir halde sizlere teslim edilir. Tüm taşınma işlemi bittikten sonra sizlerle tekrar konuşulup anlaşılır.

Bizler için İSTANBUL FLORYA bölgesinde taşınmada en dikkat ettiğimiz nokta müşterilerimizin memnuniyetidir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve sizlerinde memnuniyetini duymak bizlere onur vermektedir. Deneyimli referanslarımız mevcut olup web sitemizi içiniz rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Ara
Teklif Al